Мова  Russian UkraineEnglish

Про нас

Наша команда аналізує зростання продукції компанії Hot Toys на українському ринку з 2011 року. 2015-й став для нас особливим завдяки тому, що ми запустили ресурс, присвячений цьому бренду з інформацією, яка стане Вам корисною для ознайомлення з виробами знаменитої компанії. Наша головна мета – розвивати популярність бренду і надавати інформацію про офіційні точки роздрібної торгівлі Hot Toys в Україні, де Ви зможете придбати тільки оригінальний і сертифікований продукт.

Також ми заснували закритий клуб, мета якого - об'єднати цінителів продукції Hot Toys з усієї України. Кожному власнику клубної картки надані привілеї на авторизованих точках, які дозволять придбати продукцію на спеціальних умовах. Кількість місць для членства в клубі обмежена. Ми сподіваємося на Вашу активну участь у житті проекту!

Про Hot Toys Limited:

Hot Toys Limited – це бренд колекційної продукції високого класу, заснований в 2000 році, і присвячений проектуванню, розробці і виробництві предметів колекціонування високої якості з найкращою деталізацією. Спочатку орієнтуючись на випуск американських військових фігурок в масштабі 1:6, компанія розширила свою сферу виробництва до колекційних фігурок за мотивами популярних фільмів, відеоігор, коміксів, а також світових знаменитостей.

З 2003 року, Hot Toys здобуває офіційні права мерчандайзингу на виробництво колекційної продукції за мотивами таких кінофраншиз, як «Залізна людина», «Месники», «Пірати Карибського моря», «Бетмен», «Темний лицар», «Супермен», «Термінатор», «Чужі проти Хижака», а також образів знаменитостей, як король поп-музики Майкл Джексон, майстер бойових мистецтв Брюс Лі, дворазовий володар премії «Оскар» Марлон Брандо, ікона американського кіно Джеймс Дін, і відомі кіноактор і музикант Леслі Чун і Вонг ка Куй, один із засновників рок-групи Beyond.

Колекційна продукція від Hot Toys користується попитом серед фанатів кіно, фігурок, поп-культури, а також високо оцінена такими відомими особистостями, як Сильвестр Сталлоне, Том Хіддлстон, Джеремі Реннер, Кларк Грегг, Лі Бьон Хон, Наото Такенака, Марі Ягучі і багатьма іншими.

Hot Toys є лідерами в індустрії колекційних фігурок в масштабі 1:6. Більш того, Hot Toys отримали патент на інноваційну систему Parallel Eyeball Rolling System (PERS) і Interchangeable Faces Techniques (IFT) для їх серії під назвою DX, яка сильно посилила схожість фігурок зі своїми прототипами.

Hot Toys також приділяє увагу різноманітності продукції шляхом випуску колекційних фігурок в масштабі 1:4, колекційного транспорту в масштабі 1:6, колекційних бюстів в масштабі 1:4 і серії Cosbaby в розмірі 3 і 6 дюймів.

На додаток до популярних серій MMS (Movie Masterpiece Series) і DX (Deluxe Series), в останні роки Hot Toys розширила свою колекцію завдяки MMS Diecast (серії фігурок з литого металу), PPS (Power Pose) і Diorama Series.

Бренд Hot Toys широко відомий в різних куточках світу завдяки продажу продукції, який здійснюють дистриб'ютори по всьому світу в більш ніж 30 країнах, серед яких США, Європа, Китай, Південно-Східна Азія, Японія, Корея і Близький Схід.