Мова  Russian UkraineEnglish

Cписок новин

28.03.2015: ПРОЕКТ КОРЕЙСЬКОЇ КОМАНДИ ХУДОЖНИКІВ HOT TOYS У НАТУРАЛЬНИЙ РОЗМІР

Ми знаємо, фанати були зачаровані колекційними фігурками в масштабі 1:6 і 1:4 від Hot Toys протягом багатьох років! І сьогодні у нас є для вас сюрприз: ви можете підглянути, як наша талановита корейська команда художників працює над фігурами в натуральну величину, які будуть володіти неймовірною деталізацією!   Хочете дізнатися, що це за проект? Тоді, будь ласка, слідкуйте за оновленнями, вони будуть оприлюднені дуже скоро!     ..

Вся стаття

22.03.2015: МАЙСТЕР-ЛУЧНИК З МЕСНИКІВ ЧЕКАЄ СВОЄЇ ЧЕРГИ

"Якщо ви переступите через поріг цих дверей, ви - Месник». Влучний лучник з Месників чекає. Слідкуйте за оновленнями!   ..

Вся стаття

13.03.2015: СКОРО: ДРУГА СЕРІЯ ФІГУРОК ARTIST MIX ВІД ТАУМИ ЗА МОТИВАМИ "МЕСНИКІВ: ЕРИ АЛЬТРОНА"

Hot Toys раді дати своїм шанувальникам можливість підглянути за 3D-рендерингом графіки, яка показує другу серію фігурок Artist Mix від Тауми за мотивами фільму "Месники: Ера Альтрона".   Продовження серії наслідує традиції унікального стилю Тауми. Тоні Старк в костюмі Залізної Людини "Марк 43", Неймовірний Халк і Тор є прототипами нової серії.   Склад повної команди об'єднається найближчим часом. Слідкуйте за оновленнями!   ..

Вся стаття

13.03.2015: ІЛЮСТРАЦІЇ ДО ФІГУРОК ARTIST MIX ЗА МОТИВАМИ "МЕСНИКІВ: ЕРИ АЛЬТРОНА" ВІД ТАУМИ

Hot Toys раді представити ілюстрацію від Тауми! Ви можете побачити, як фігурки Тауми Artist Mix за мотивами фільму "Месники: Альтрон" від Hot Toys виглядали перш ніж були створені!   ..

Вся стаття

10.03.2015: БІЛЬШЕ COSBABY ЗА МОТИВАМИ "МЕСНИКІВ: ЕРИ АЛЬТРОНА" ВЖЕ СКОРО!

Після запуску серії Cosbaby (S) 1 за мотивами фільму "Месники: Ера Альтрона", Hot Toys раді поділитися з шанувальниками виглядом нових фігурок Cosbabу, заснованих на інших персонажах, і які приєднаються до оновленої лінійки!   Насолоджуйтесь і слідкуйте за офіційними оголошеннями!   ..

Вся стаття

27.02.2015: HOT TOYS ОТРИМАЛИ ПРЕМІЮ LIMA ЗА "НАЙКРАЩОГО ЛІЦЕНЗІАТА 2014-ГО РОКУ"

Сьогодні Hot Toys поділилися гарною новиною! Міжнародна Асоціація Учасників Ліцензійної Індустрії (LIMA) нагородила Hot Toys премією за "Кращого ліцензіата 2014-го року" завдяки серії фігурок за мотивами фільму "Капітан Америка: Зимовий солдат". Компанія передає кожному подяку за підтримку!   The Lima Licensing Excellence Awards - найбільш престижний знак визнання за видатну творчість і продуктивність. Щорічно відбираються найкращі з усіх основних сегментів ліцензування та нагоро ..

Вся стаття

17.02.2015: СКОРО: КОЛЕКЦІЙНІ ФІГУРКИ "ТЕРМІНАТОР: ГЕНЕЗИС"!

Компанія Hot Toys зробила офіційний анонс: колекційні фігурки в масштабі 1:6, засновані на майбутньому фільмі "Термінатор: Генезис" будуть випущені цього літа. Вони пишуть про те, що з нетерпінням чекають наповнений екшном новий фільм, і так само раді поверненню Арнольда Шварценеггера в цю серію фільмів.   Слідкуйте за останніми новинами, так як прем'єра картини вже не за горами!   ..

Вся стаття